Newsletter
Jeśli chesz otrzymywać informacje dotyczące naszej oferty strony internetowej - zapisz się do listy newslettera
zapisz wypisz

KONSULTACJE BEHAWIORALNE

To spotkanie, podczas którego zbieram informacje na temat Państwa podopiecznego, zazwyczaj w miejscu Państwa zamieszkania. Spotkanie takie trwa około 1-2 godz. i wskazane byłoby, gdyby uczestniczyli w nim wszyscy domownicy, z którymi zwierzę ma kontakt. Podczas spotkania mam okazje zaobserwować zachowanie Państwa podopiecznego oraz określić przyczyny jego przyczyny.

Pracuję uwzględniając emocje zwierzęcia w oparciu o model EMRA (Emotional, Mood State and Reinforcement Analysis), a więc oceniam emocje, nastrój zwierzęcia oraz wzmocnienia, które są nagrodą w niepożądanym zachowaniu, czyli ustalam, dlaczego pies to robi.

Dopiero na podstawie powyższej oceny, wspólnie z Państwem, tworzę indywidualny program modyfikacji problematycznego zachowania. Na podstawie zebranego materiału przygotowuję także dla Państwa raport ze spotkania w dwóch egzemplarzach: jeden dla Państwa, drugi dla lekarza weterynarii prowadzącego Państwa podopiecznego. W szczególnych przypadkach może się okazać, że jedno spotkanie nie będzie wystarczające. Ale o tym poinformuję Państwa wcześniej. Na przykład, w przypadku psów agresywnych bardzo często konsultacje nie kończą się na jednym spotkaniu – może być tych spotkań potrzebnych więcej.

Start    |    O mnie    |    Oferta    |    Konsultacje behawioralne    |    Porady    |    Galeria    |    Kontakt              

Obszar mojej działalności  to: Leszno i okolice oraz  Gostyń, Góra, Kościan, Rawicz, Sława, Wschowa